HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

Potencjał Negocjacji

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek prowadzić trudną rozmowę z klientem, podczas której nie wiedziałeś jak odpowiedzieć na jego argumenty? Czy kiedykolwiek denerwowałeś się przez rozmową z przełożonym, zastanawiałeś się, jakich argumentów użyć, by dobrze przedstawić swoje racje?

Czy zdarzało Ci się kiedykolwiek prowadzić trudną rozmowę z klientem, podczas której nie wiedziałeś jak odpowiedzieć na jego argumenty?

Czy kiedykolwiek denerwowałeś się przed rozmową z przełożonym, zastanawiałeś się, jakich argumentów użyć by dobrze przedstawić swoje racje?

Czy starałeś się kiedyś dojść do porozumienia z bliską osobą, która miała odmienne zdanie w omawianym temacie?

Czy poszukiwałeś kiedykolwiek rozwiązania, które mogłoby być korzystne dla każdej ze stron?

Jeśli odpowiedziałeś „tak” na którekolwiek z powyższych pytań oznacza to, że nie są Ci obce problemy związane z negocjacją na co dzień. Wychodząc naprzeciw Twojej ciekawości, zaprezentujemy tutaj garść teorii i praktyki z zakresu jednej z najbardziej nieodzownych umiejętności w komunikacji, jaką jest właśnie negocjacja.

Czytaj więcej...

Coaching Club Society przygotowuje kolejne działanie operacyjne, tym razem w Wielkiej Brytanii.

10 lipiec 2018
Coaching Club Society przygotowuje kolejne działanie operacyjne, tym razem w Wielkiej Brytanii.

Coaching Club Society w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz we współpracy z wyspecjalizowanymi organizacjami przygotowuje się do kolejnego działania operacyjnego, tym razem w Wielkiej Brytanii.

Podpisujemy porozumienie o współpracy z Fundacją Kamienica 1 w ramach projektu „Silne i stabilne NGO”.

19 grudzień 2015
Podpisujemy porozumienie o współpracy z Fundacją Kamienica 1 w ramach projektu „Silne i stabilne NGO”.

Porozumienie o wsparciu dla organizacji oraz wsparciu projektów własnych tydzień temu zawiązane z Fundacją Kamienica 1 przyczyni się do rozwoju kreatywności oraz realizacji projektów do tej pory nieosiągalnych.

Konferencja NGO Udział stowarzyszeń w życiu gminy.

29 listopad 2015
Konferencja NGO Udział stowarzyszeń w życiu gminy.

24.11. 2015 r. w Trzebiatowskim Pałacu Kultury miała miejsce konferencja poświęcona działalności organizacji pozarządowych w życiu gminy.

 
  • Tomasz Paul
  • Bartosz Bodnar
  • Frydkiewicz
  • Janusz Sobiepan
  • Mariusz Rakosi
  • Mateusz Kotiuk
  • NGO
  • Łukasz Przybysz

O nas

Organizacja została założona w 2012 roku jako stowarzyszenie mające na celu szereg zadań na rzecz pożytku publicznego, w szczególności działalność charytatywną i rozwój poprzez szkolenia społeczności lokalnych.

Facebook

Losowe Video