HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

Coaching Club Society w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz we współpracy z wyspecjalizowanymi organizacjami przygotowuje się do kolejnego działania operacyjnego, tym razem w Wielkiej Brytanii.

  W tym roku  Fundusze Inicjatyw Obywatelskich sięgnęły w puli grantów rekordowej kwoty 60 mln złotych. O dofinansowanie można było ubiegać się w ramach czterech priorytetów:

1. Małe Inicjatywy 

2. Aktywne Społeczeństwo

3. Aktywni Obywatele

4. Silne Organizacje Pozarządowe

W ramach działań statutowych Coaching Club Society dysponuje narzędziami prawnymi do podnoszenia kwalifikacji oraz nadawania nowych uprawnień zawodowych potwierdzanych stosownymi dokumentami. Często zadawanym nam pytaniem jest; czy uprawnienia typu "upskilling" jak i licencjonowane są ważne w pozostałych krajach EU oraz Uk. Odpowiedź jest tutaj oczywista. Statut organizacji w szczególności w sektorze podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a także na podstawie dotychczasowego doświadczenia głównie w priorytetach Aktywni Obywatele oraz Silne Organizacje Pozarządowe  nadaje ważność wszystkim szkoleniom certyfikowanym, przeprowadzonym przez Coaching Club Society według standardów EU, tym bardziej we współpracy lub pod patronatem instytucji partnerskiej działającej na terenie EU. 

Z przyjemnością mogę poinformować, że po trwających dłuższy czas przygotowaniach wchodzimy w decydujący etap przygotowań do zaoferowania całej linii profesjonalnych szkoleń na terenie Wielkiej Brytanii. W tej chwili zabiegamy również o procentową refundację kosztów dla wszystkich uczestników współorganizowanych przez nas szkoleń. 

W tej chwili mogę zdradzić, że jako pierwsze będą to niezwykle popularne wśród naszych rodaków w UK szkolenia Trenera Personalnego wraz z pełną akredytacją  REPS. Miejsca i terminy szkoleń pozostają kwestią otwarta do uzgodnienia z zainteresowanymi uczestnikami. 

Mirosław Bednarski

Prezes Coaching Club Society

 

 
  • Tomasz Paul
  • Bartosz Bodnar
  • Frydkiewicz
  • Janusz Sobiepan
  • Mariusz Rakosi
  • Mateusz Kotiuk
  • NGO
  • Łukasz Przybysz

O nas

Organizacja została założona w 2012 roku jako stowarzyszenie mające na celu szereg zadań na rzecz pożytku publicznego, w szczególności działalność charytatywną i rozwój poprzez szkolenia społeczności lokalnych.

Facebook

Losowe Video