HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

Czterej prelegenci, dwóch ekspertów i ponad setka wspaniałej aktywnej publiczności.

 W poniedziałek (09.10.2015) w Szczecinie odbyło się kolejne wydarzenie z cyklu Upgradebuzz –inicjatywy współtworzonej przez Asię Cieślik, Stacha Kunza i Mariusza Kowalczyka. Tym razem obok takich partnerów jak Business Link oraz Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan patronat objęło również Stowarzyszenie Coachów i Doradców Personalnych, a także Temat.info Regionalny Portal Informacyjny.

Około 120 osób, czyli przy pełnej sali Lastadia Office można było wysłuchać i udzielić informacji zwrotnej czwórce prelegentom:

Aleksandra Nizielska – Kosmetologia Oczami Prawnika

Jakub Kozieł, Boguś Tarnowski – Rozwój organizacji NGO z wykorzystaniem narzędzi IT oraz social media

Michał Hamera – 10 najbardziej absurdalnych słów jakie usłyszałem w 2015 r. Czyli w 10 minut o kulturze wypowiedzi języka biznesu. 

Prelegenci mogli liczyć na wszelkie wskazówki i rady od publiczności, a także od dwójki ekspertów, którzy również zabrali głos w swoich prezentacjach. Tym razem zjawili się:

Przemek Olewnik – Jak skutecznie perswadować ze sceny

Mirosław Bednarski – Przyszłość realizacji projektów, czyli synergia umiejętności. 

Wśród wielu gości pojawili się również Krzysztof Barczyk - Dyrektor Gabinetu Marszałka Zachodniopomorskiego oraz Mec. Igor Frydrykiewicz - Arbiter Sądu Arbitrażowego Pomorza Zachodniego. 

Dziękujemy za liczne przybycie i bardzo dobre relacje odnośnie całości wydarzenia. Cieszy nas fakt, że szczególnie na to wydarzenie przybył niemal cały Zarząd naszego Stowarzyszenia oraz kilkunastu członków. Gratulacje z pewnością należą się  wspomnianym na początku organizatorom. Oby do następnego!

 

 
  • Tomasz Paul
  • Bartosz Bodnar
  • Frydkiewicz
  • Janusz Sobiepan
  • Mariusz Rakosi
  • Mateusz Kotiuk
  • NGO
  • Łukasz Przybysz

O nas

Organizacja została założona w 2012 roku jako stowarzyszenie mające na celu szereg zadań na rzecz pożytku publicznego, w szczególności działalność charytatywną i rozwój poprzez szkolenia społeczności lokalnych.

Facebook

Losowe Video